NaTyy je zpět! | novinky, fotky od koní apod.

7. června 2016 v 23:09 | NaTyyツ |  Novinky
Ahoj! :)
Je to skoro 5 měsíců co jsem se neozvala. Konečně jsem se dostala k tomu se Vám alespoň ozvat, co
je nového u koní, jak to bude dále s blogem, něco povím o škole, o brigádách a vlastně vysvětlení
proč nemám žádný čas na blog.
***
Není to tím že bych Vám neměla co říct, to ne. Novinek a zážitků je spoustu že ani teď nevím, kde začnu.
Tak nejdříve u toho, co bude vlastně s blogem.
► Blog nedávno oslavil 4 roky. Pořád se mi honí hlavou to, jak jsem chtěla kdysi blog aby mi vydržel do doby, co budu na střední škole, který mě povede aspoň z části jezdeckým životem a který mi tak nějak vydrží dýl než ostatní, budu mít spokojené návštěvníky a vlastně úspěšný blog! Tak možná těch prvních pár věcí se mi splnilo ale ten konec už nejspíš ne a nedivím se. Já jsem hlavně ráda za to, že jsem ho nesmazala i když jsem kolikrát chtěla. I když nevím, čím někdy přispět apod. tak pořád ho mazat nechci, protože věřím, že ta práce za něco stála a stojí doposud. A že se tu najdou tací, kteří tento web pořád ještě navštěvují a pročítají.
Co s tím bude teď?
To vůbec netuším. Jasně že se mazat nebude, změní se vzhled ale s články to asi nebude jen tak jednoduché.
Proč? Hned vysvětlím.


Pak tu máme KONĚ. Trénuji u svého trenéra kdy to jenom jde. Teď je to co se týče peněz celkem bída, musela jsem si ale pořídit novou helmu značky KED a rukavice HV polo které jsou naprosto boží! Většinou jsem s Vánkem a skáčeme a více pilujeme nájezdy na skoky a spíše parkur. Na drezuře budeme muset zapracovat a to pořádně, jelikož letos - 9.10. 2016 jedeme s Elánkem konečně na Panskou Líchu složit (snad úspěšně) zzvj. V květnovém Jezdectví byli i různé změny týkající se ZZVJ např.Jízda ve skupině. Snad mi to problém dělat nebude ale člověk nikdy neví, co pokazí (A že já jsem na to rozený talent). Dále jsem si našla další dva koně, které má soukromnice. Jedna je kobylka Faris po dostihové kariéře a tak se musí trošku "pospravit" a druhá je Lilly, která je ještě taková mlaďoučká a nemá toho moc za sebou. Obě jsou strašně krásné a já jsem ráda, že u nich můžu trávit pozbytek času. Majitelka i manžel jsou příjemní, hodní lidé. Má zajímavý přístup ke koním a leccos mě ještě musí naučit. Dnešním dnem to byl teprve druhý trenink s Faris ale začátek snad něčeho skvělého (později) a myslím si, že nám to jde. Jen se ještě pořádně seznamujeme.

Po tréninku s Vánkem ♥

Já a Faris dneska po tréninku► Nyní bych rozebrala ŠKOLU, BRIGÁDU, PRAXI APOD.
Škola na pytel, teď jsem tam za největšího rebela. Né že bych se tím zrovna chlubila ale řeknu to takhle -
nespravedlivost je sakra svině a málokdy se s Vámi jedná opravdu férově. O prázdninách máme týden povinné
praxe na kostele! A že toho textu je. Brigádu mám zajištěnou na prázdniny a snad i dál - jako prodavačka. Nic extra ale každá koruna dobrá a já je teď potřebuji jako sůl. Praxe? No ta je stejná jako minulý rok - pizzerie, servírka (spíš pikr a neptejte se mě, co to je!)

Dále bych se Vám znova mohla omlouvat za to, že jsem strašně líný prase sednout si za pc a když už, tak jen hrát nebo čumět jak vocas do fb i když tam prostě je úplný nic! Jinak nevím co bych řekla. Štve mě, že toho času není moc. Že to není jak když jsem byla na základce a jako největší klasik švihla tašku do rohu a pozbytek dne byla u počítače (nechápu, co jsem dělala). Já doufám že jsem některé potěšila a když né kecama o tom, jak šílený je můj life tak alespoň fotkami od koní. Většinu fotek naleznete na mém instagramu ZDE a nebo pokud má někdo nějaký dotaz, můžete mi psát do directu na insta, na fb (i téhle stránky) nebo e-mail. Všude se snažím v rámci možností odepisovat co nejdříve. A všem co sem stále ještě chodí moc děkuji za návštěvu!! Dokáže to zlepšit den i když Vás tu moc není, tak aspoň těch pár lidí♥ To by bylo asi ode mě pro dnešní večer všechno. Gratulace všem a bramborovou medaili pro ty, co to dočetli až sem a byli na dobrou noc informovaní o zaprděném životě NaTyy. :-*
Mějte se krásně, užívejte počasí, neseďte doma u počítačů a ŽIJTE!

 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Líbí se Ti tady?

Ano
Trochu
Ne

Komentáře

1 Janča Janča | Web | 17. června 2016 v 12:45 | Reagovat

Myslím si že život mimo počítač a internet je důležitější. :)
Jinak gratuluju k novým koníkům, snad se tam naučíš spoustu věcí. :)

Taky děkuji za pochvalu fotek:)
a za to že tě mm mezi oblíbenými není zač ;)

2 Týnuše Týnuše | Web | 25. června 2016 v 18:26 | Reagovat

Pamatuji si blog ze začátku, ušla jsi pořádný kus cesty!
Brigádu mám taky a je to makačka, zvláště v těchto vedrech!
Hodně štěstí s konmi do budoucna a krásné fotky! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Animace od Janči - violet-eden.blog.cz ♥