Květen 2017

BLOGR.cz - Ráj kvalitních blogů

25. května 2017 v 10:10 | NaTyyツ
BLOGR.CZ - RÁJ KVALITNÍCH BLOGŮ
Už jste slyšeli o stránce BLOGR.cz ? Pokud ne, tak v tomto článku si tento web můžeme představit.

BLOGR.CZ je stránka, kam si můžete zaregistrovat Váš blog a nechat si jej od ostatních uživatelů ohodnotit či okomentovat. Vy sami tam najdete spoustu blogů, které si můžete přečíst a poté ohodnotit, za tuto aktivitu získáváte tzv. blogříky. Blogřík se posouvá vždy, když na blogru máte nějakou aktivitu (hodnotení, čtení, chatování, komentování, atp.)


Mám koníka v pronájmu? + fotky [24. 5. 2O17]

24. května 2017 v 21:36 | NaTyyツ |  Jezdecký Deníček
+ Lidi jsou svině! Někdo vyhodil koťátka v lese.
Ahojky
Po delší době opět píšu něco do Jezdeckého Deníčku. Absence nepsaní do téhle rubriky znamenala v mém životě celkem velkou chybu ale i ponaučení. Bohužel se u mě naskytlo pár problémů, co se týče ježdění a to, že jsem vlastně minulý rok v červnu spadla z koně. Poté jsem na koni seděla jednou a to hned po pádu, pak už nikdy až doteď. Nevím proč, ale tohle bylo moje nejdelší neježdění za posledních 7 let - tedy 8 měsíců neježdění. A to byl důvod, proč jsem do této rubriky neměla co přispět. Kolem Února jsem si našla po té době ježdění u soukromnice, kde jsem jezdila na ČTéčku jménem Tea Time. Samozřejmě jsem ji i vypomáhala kolem koní, ale měla jsem hrozný strach se vrátit do sedla. Na jednu stranu jsem se dost těšila, na druhou stranu ne. Když jsem se vrátila do sedla, bylo to strašné. Hrozně jsem se bála i nacválat. Přišla jsem si jako úplný začátečník. Paní se mnou měla trpělivost, ale měla dost slečen na výpomoc a tak jsme si už dál nepsali. Celou další dobu jsem hledala někoho nebo místo, kde bych mohla opět jezdit.Bukefalos

21. května 2017 v 15:36 | NaTyyツ |  Jezdecké potřeby | Obchody

Tento obchod s jezdeckým vybavením bude znát nejeden z Vás. Prodejnu najdeme v Olomouci v Equine Sport Center a nyní (od 12. května 2017) i v Brně na ulici Řípská 11e. V tomto obchodě jsem se poprvé byla podívat, když se konalo olomoucké CSI. No, popravdě, tento obchod nemohu zařadit mezi ty nejlevnější. Pravda je taková, že ceny jsou zde poměrně vysoké jak v kamenné prodejně, tak i na eshopu. Teď nedávno jsem si tam byla akorát kupovat nové rajtky s gripem ale určitě spíše se podívám po levnějším obchodě. Na prodejně si však můžete vytvořit kartičku, kam se Vám načítají nákupy a asi po 10 000 Kč máte slevu 5% a tak dále. Co se týče celkového dojmu, tak za mě super. Obchod je poměrně velký a výběr pestrý. Četla jsem si recenzi i jiných zákazníků a všichni hodnotili kladně až na pár výjimek, které byli nespokojené s objednávky přes internet nebo i s reklamací. Mě tedy přišlo úsměvné, když mi paní na nákup rajtek nedala ani blbý sáček, kterých měla za sebou požehnaně.

Už jste tu někdy nakupovali? Jaký je Váš názor? Kde rádi nakupujete Vy?

www.BUKEFALOS.czVánek

19. května 2017 v 8:13 | NaTyyツ |  Koně v mém ♥
Představuji Vám dalšího koně, se kterým jsem toho hodně zažila a na kterého nikdy nezapomenu...

Horsealot | mobilní aplikace

17. května 2017 v 16:53 | NaTyyツ |  Mobilní aplikace
... Connect with riders & discover ...
Ahojky! Vítejte u prvního článku v nové rubrice s názvem MOBILNÍ APLIKACE, kterou nově připravuji.
Mám pro Vás takový tip na zajímavou aplikaci do mobilních telefonů. Jde o HORSEALOT. O co tedy jde podrobněji? Jde o aplikaci vytvořenou podobně jako je Instagram, akorát jste propojeni jen s jezdci z celého světa. Tato appka je pouze v anglickém nebo francouzském jazyce! Můžete sledovat jezdce z různých koutů světa, společně si psát, "lajkovat" si fotografie které sdílíte, psát hashtagy a pokud si se svým koněm nevíte rady anebo máte nějaký dotaz ohledně čehokoliv, je tu místo na Vaše otázky, kam Vám pak lidé odpoví. Na svůj profil si můžete přidat i profily svých koní.


[9. 5. 017] Uděláme sraz? + novinky od NaTyy

9. května 2017 v 20:15 | NaTyyツ |  Novinky

Zdravím! :) Opět se Vám hlásí NaTyy.
Nemusím zmiňovat to, že jsem na tento blog delší dobu prděla. Bohužel času nemám zase tolik a teď je
toho prostě hodně až mi jde z toho hlava kolem. Hlavní co mě teď nejvíce trápí je škola. No, dnes jsem si
našla volnou chvilku abych zase sepsala více do odrážek.
Animace od Janči - violet-eden.blog.cz ♥