Červen 2017

Jak a kde stáhnout Adobe Photoshop CS6?

29. června 2017 v 15:12 | NaTyyツ
Ahoj
Dnes jsem si pro Vás připravila takový malý, jistě užitečný a hlavně FUNKČNÍ návod na to, jak stáhnout Adobe Photoshop CS 6. Jelikož jste si mohli všimnout že svou grafiku teď většinu času dělám jen v PFX, bylo to právě pro to, že jsem dlouho hledala funkční návod na stažení Photoshopu. Samozřejmě že na blogu je většina grafiky tvořená v PS, protože ho mám doma, ale na počítači. Momentálně mám rozbitý notebook, a tak mám půjčený přítelův noťas, kam jsem jej právě stahovala. Dnes jsem ho konečně našla, a tímto článkem Vám chci jen potvrdit jeho funkčnost. Tak jdeme na to..

Jaké bylo CSI3* W v Olomouci? + fotky

26. června 2017 v 19:15 | NaTyyツ |  NaTyy na závodech aj.
Ahojky
Naposledy jsem Vás informovala o tom, že se konalo olomoucké CSI3* W již od čtvrtka 22. 6. až do neděle - 25. 6. 2017. Já tam tedy jela v pátek a v tomto článku Vám opět napíšu průběh a dokonce se dočkáte i nějakých fotek. Bohužel jich není tolik, jako minulý rok, jelikož jsem měla cestou tam zaplou GPS v mobilu, a tak se mobil dost vybil a ještě jsem jej potřebovala na cestu zpět samozřejmě, jelikož jsem do Olomouce jela sama tak jednou a to do Bukefalosu.
A teď už k samotnému průběhu.

CSI3* W v Olomouci 2O17

22. června 2017 v 9:18 | NaTyyツ |  Novinky
Nezapomeňte, že dnešním dnem začíná čtyřdenní závod v Olomouci a to již po čtvrté CSI3* W!! Závod započal dnes, tedy ve čtvrtek 22. 6. 2017 v 8:00 a končí posledním závodem v neděli - 25. 6. 2017 - v 17 hod. Zúčastní se ho také slavný Aleš Opatrný a potkat tam můžete i D. Uleščenka.

Já tam samozřejmě jedu také a to už zítra brzy ráno a nemůžu se dočkat. Doufám, že opět uvidím svoji favoritku Báru Tomanovou, od které jsem minulý rok získala podpis, který mám doteď v peněžence. Letos bych to viděla na fotku s ní (hihi). ZDE najdete článek z CSI3* W 2016

Určitě počítejte s nějakými fotkami a videami z Olomouce - videa budou na FB stránce blogu a to ZDE, a také celý den můžete sledovat můj Instagram - ZDE, kam budu celý den přispívat také fotky a videa. Pokud byste stáli o živé vysílání, není problém.

Jinak můžete sledovat online přenos ze závodů na → CSI OLOMOUC ←.

Mějte hezký den a třeba se tam potkáme


Jak vlastně vzniklo tohle koňské doupě?

10. června 2017 v 10:56 | NaTyyツ
Píše se rok 2008 a já dostala svůj první počítač. Byla jsem ohromně nadšená a tak jsem na něm strávila všechen svůj drahocenný čas. Hrála jsem do noci hry z Ponny Clubu, kde jsem byla velice nadšenou členkou, můj příchod ze školy znamenal opětovné seknutí u komplu snad do večera. A tak to bylo každý den. Po nějaké době mě hry nějak přestali bavit, a tak jsem hledala něco, kam bych mohla publikovat svoje výmysly, kecy, psala si deník a radila ostatním, jak správně žít. Jojo, to byli časy! Ani nevím, kolik webů a blogů jsem popravdě měla. Kolik hodin jsem musela strávit u vytváření webu, který druhý den jakoby nebyl. V té době jsem měla - nejspíš a odhadem - něco kolem 13 webů. Hrozný. Nechápu, jak jsem to dělala, vzhledem k tomu, že nestíhám ani tento. Nojo, bylo to tím, že škola mi ještě byla úplně jedno, neměla jsem žádné starosti ani co řešit. Jediné, s čím jsem si v té době lámala, svou kebuli bylo, jaký vzhled asi dnes na blogu vytvořím v malování či co napíšu za blábol, který bude zajímat jistě všechny po celém světě!

Rajtky KenTaur se silikonem

8. června 2017 v 13:08 | NaTyyツ |  NaTyy doporučuje


Jezdecké kalhoty KenTaur se silikonem
Velikost: 34 - 44
Barva: Modrá
Cena: 1 780,- Kč
Kde je koupím? ZDE

Popis: Dámské rajtky s elastickými úplety u kotníků, silikonové protiskluzové pásky na vnitřní straně stehen, barevné prošití, ozdobný červený výpustek na zadních kapsách. Elastický mat. polyviskóza/elastan.

Můj názor: Tyto rajtky jsem si nedávno zakoupila v prodejně Bukefalos a zatím jsem s nimi spokojená. Hledala jsem rajtky s gripem a nebo se silikonem. Měla jsem vybrané ještě jiné, riflové, ale ty bohužel neměli. Tak jsem od slečny dostala tyhle a jsem s nimi nadmíru spokojená. Hezky vypadají, silikon se neodlepuje a rajtky celkově působí elegantně. Myslím si, že za tu cenu jsou hodně dobré. V sedle krásně drží, nepotíte se v nich jako blázen a u nohou mají elastické zakončení pro lepší obutí. Do předních kapes se Vám vleze telefon ve velikosti "cihličky". :))


Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta

7. června 2017 v 9:11 | NaTyyツ |  Filmy

Fantasy / Akční
2017 • 2 h 33 min (nejkratší díl z celé série) • Austrálie, Vancouver

Lay - 3.0

3. června 2017 v 23:06 | NaTyyツ |  Designy blogu
Název: V jednoduchosti je krása
Na blogu: od 3. 6. 2017- 3. 7. 2017
Poznámka: Máme tu opět nový vzhled v jednodušším stylu. Omlouvám se, že vánoční vzhled tu strašil tak dlouho, ale bohužel mám teď rozbitý noťas a moc se nedostanu k photoshopu, takže je změněný až nyní. Chtěla jsem něco v tomhle stylu, hnědá se mi líbí a prostě k tomu blogu mi více sedne, každopádně někomu nemusí. :) Vzhled je tvořen bez ohledu na roční období, jelikož se mi moc nechce tvořit na každé období nový vzhled (mimo vánoční, to ještě dám!:D). Snad se Vám alespoň trošku líbí - ohodnotit tento vzhled můžete v anketě pod tímto článkem.

EDIT [5. 6. 017] - doplněny klikací banery do horního boxu
Klikni pro zvětšení
Animace od Janči - violet-eden.blog.cz ♥