Září 2017

3096 dní: Příběh Nataschi Kampuschové

11. září 2017 v 11:19 | NaTyyツ |  Filmy
Drama / Krimi
Německo, 2013, 110 min

Řasenka 3D Volumythic | Miss sporty

9. září 2017 v 15:41 | NaTyyツ |  Recenze
Ahojky
Po delší odmlce jsem opět zpět s recenzí na řasenku, kterou jsem si v poslední době oblíbila. Ještě se omlouvám, že sem tu teď nebyla, škola udělala své a příštích 14 dní mám praxi, takže to taky slavné nebude, ale co se dá dělat. Jsem ráda, že i tak sem zajdete. A teď už k recenzi...
***
Co slibuje?
Je načase povznést řasy na zcela novou magickou úroveň, která je jako vystřižená z pohádkové knížky. Nanášení této řasenky je jako mávnutí kouzelného proutku - okamžitě získáš nádherný objem a fantastické řasy. Stačí nanést a čekat, co se stane. Brzy budou všichni kluci ohromeni tvým kouzlem.

Nejlepší kosmetické produkty jsou ty, díky nimž vypadáš neuvěřitelně, jinak, výjimečně… ale nikdo nemůže přijít na to, proč. Zapomeň na všechno, co víš o řasenkách. Studio Lash Volumythic od miss sporty je něco naprosto pohádkového a magického. Jediným limitem je tvoje představivost.

Část tajemství je skryta v kartáčku. Speciálně zakřivený silikonový kartáček fantasticky oddělí každou řasu a dodá jí přesnou dávku černé. S řasenkou Studio Lash Volumythic si vykouzlíš ten nejvíc cool vzhled, jaký jsi kdy chtěla.

Složení řasenky Studio Lash Volumythic je opravdu high-tech. Nejdůležitější je objem! Každá řasa je naprosto 3D, černá ještě nikdy nebyla tak černá. Tvoje řasy budou vypadat nádhěrně z jakéhokoli úhlu pohledu. Špičkové řasy dokonale zabalené v sexy černé. Vždy oddělené a bez žmolků, jednoduše cool!


Zhasni a zemřeš

3. září 2017 v 13:17 | NaTyyツ |  Filmy
Horor, USA 2016, 81 min

Předposlední den prázdnin

2. září 2017 v 20:39 | NaTyyツ |  My Diary
Ahojky
Bohužel už se to nám školákům blíží. Dva měsíce prázdnin utekly jako voda. Smutné je, že to nejspíš byli mé poslední prázdniny . Ještě tak v pondělí sem si vůbec nepřipouštěla, že bych měla jít za týden do školy a opravdu mě štvali v obchodech ty "Back to school" věci ..Ale bohužel, pondělí se blíží! Naštěstí jdeme do školy jen týden, pak máme dva týdny praxe, což se dá. No, a jelikož jsem v maturitním ročníku, je načase začít něco dělat, takže opravdu čas na blog nebude jak býval o prázdninách. Netuším ani jak to bude s koňmi, na které jsem měla teď někdy jet, ale vzhledem k tomu že se mi porouchalo auto, tak jsem nejela. Čas si ale na ně určitě najdu!
***
Nečekejte zde ani várku fotek věcí, které jsem si do školy nakoupila. Popravdě jsem si koupila zatím jen nějaké fixy, propisky a dva sešity. Koukala jsem, kolik dnes stojí takové sešity a nejdražší, který jsem objevila v Tescu stál asi 140 Kč. Nechápu, vypadal opravdu levně. Za takovou cenu by měl snad do sebe zapisovat i sám.

Nalevo jsou ty dva sešity se super nápisy - ten žlutý má nápis "Brain power" což bude asi letos potřeba :D
Animace od Janči - violet-eden.blog.cz ♥