Červen 2018

UnBoxing: Kallos kosmetika II.

13. června 2018 v 18:16 | NaTyyツ |  Unboxingy

Ahoj!
Vítám Vás u dalšího článku zaměřený na unboxing a opět zaměřený na značku Kallos! V minulém článku (UnBoxing: Kallos kosmetika I.) jsem si objednala šampon a masku KERATIN se sprejem na ochranu před teplem. Bohužel jsem ale potom nenapsala na ně recenzi ale možná vám došlo i bez recenze, že jsem s nimi byla spokojená, když jsem si musela objednat další věcičky.
***
Tentokrát jsem šáhla opět po šamponu, masce a dávám šanci kondicionéru. Všechny tři produkty jsou určené na slabé, poškozené a lámající se vlasy. Dlouho jsem přemýšlela po čem sáhnout ale zase jde o kosmetiku určenou na vlasy, jelikož předchozí šampon s maskou jsem měla snad přes 3 měsíce a to si vlasy umývám obden. Navíc, Kallos nenabízí jen produkty na vlasy! Řekla jsem si, že si nebudu kupovat drogerkové šampony které mi stejně po chvilce dojdou a zainvestuji (opravdu moc peněz) do této značky, která vydrží nějaký čas.

Co bude s N-KONE? [Novinky, moje plány, fotky, nákupy..]

12. června 2018 v 11:23 | NaTyyツ |  My Diary
Ahojky!1123!
Nebudu se zde omlouvat za hroozně dlouhou odmlku, protože by pak mé články nebyly o ničem jiném. Mohli jste si všimnout, že je zde nový vzhled. Bohužel není nic extra, byl opravdu dělán rychle a nezabral ani 30 minut. No, někomu se třeba líbit bude ale mě se moc nezamlouvá a byla bych ráda za lepší a nový jenže jaksi není čas a upřímně, teď nějak nemám představu o tom, jak by měl nový vzhled vypadat 90.gif image by Salisko.
***
CO BUDE S BLOGEM:
Bude to možná šok, ale s blogem se nic nového dít nebude - resp. nebude se mazat, zůstane pořád tu a já tu jednou za čas zavítám. Ráda bych zlepšila svou aktivitu, chystám nové videa, články nejen na téma jezdectví a koně. Co se týče videí - plánuji dělat vlogy ze závodů, na které se chystám (jako divák samozřejmě ), jako je třeba nadcházející CSI v Olomouci, kde určitě nesmím chybět, protože tu atmosféru miluju! Dále připravuji Unboxingy nových produktů, co jsem si objednala a chystám recenze. Je toho daleko víc, ale nechte se překvapit a snad budete spokojeni!
Animace od Janči - violet-eden.blog.cz ♥