Srpen 2018

Prázdniny u koní

17. srpna 2018 v 18:20 | NaTyyツ |  Jezdecký Deníček
Ahojky!
Všimla jsem si, že tu moc nepostuji jezdecké deníčky ačkoliv jsem o letošních prázdninách jezdila a byla v kontaktu s koňmi více, než kdy jindy. Důvodem této absence byl hlavně čas, který jsem až doposud moc neměla. No, doposud. On tak nějak není pořád a bude hůř ale aktivní jsem hlavně na svém soukromém instagramu, kde sdílím i videa od koní, takže kdyby měl někdo zájem, může se mrknout :). A teď zpět k článku...
***
Zezačátku prázdnin jsme jezdili hodně na vyjíždky do okolí Brna na ranch Divoké růže. Krajina byla krásná a pán, který nás na vyjížďce doprovázel a vlastně i majitel koní byl velice sympatický a příjemný. Pokaždé jsme si měli venku o čem povídat. Já se ale hlavně touto cestou chtěla zbavit toho strachu, který se mě bohužel drží zuby nehty snad už dva roky. Je to různé. Někdy je to tak, že mám velkou tendenci hned po vylezení na koně zase sesednout, jak se bojím a strach se mnou pracuje. Jindy zase jedu v klidu a žádný strach nemá šanci. Každopádně není kam spěchat a lepší je postupovat pomaličku.


Unboxing: R E N O V A L I TY

13. srpna 2018 v 23:34 | NaTyyツ |  Unboxingy
Ahoj!
Dnes mi přišel konečně balíček od značky Renovality, který jsem si objednala v pátek a moc jsem se na něj těšila. Kdo nezná značku Renovality tak Vám ji hned představím, abyste věděli o co vlastně jde.
***
R E N O V A L I T Y = je 100% přírodní česká kosmetika. Jde o za studena slisované oleje, které pečují co nejlépe o naše vlasy, pleť a pokožku. Každý olej je něčím vyjímečný a každý je vhodný na něco jiného. Oleje jsou ve skleněných fialových nádobkách, jelikož fialové sklo zajišťuje bioaktivní stálost výrobků. Fialové sklo chrání a zlepšuje kvalitu olejů. Výborně se vstřebávají a obsahují nejvyšší množství bioaktivních látek. Nejsou do nich přidávány syntetické oleje, barviva nebo konzervanty.
• Oficiální stránky: www.renovality.cz


► A jaké oleje jsem si tedy objednala?

• meruňkový olej 100 ml
• moringový olej 100 ml
• ricinový olej 100 ml
• hyaluronové sérum 50 ml

***
od pátku do neděle probíhala akce na dvě libovolné lahvičky a k tomu bylo hyaluronové sérum zdarma

Celý balíček mě vyšel na nějakých 600 ,- Kč s dopravou zdarma.

* nad 590 Kč je doprava zdarma


Balíček mi přišel nepoškozený a krásně zabalený. První dojem na mě udělala samolepka na krabici ♥ a jak vidíte, tak olejíčky se nemohli nijak poškodit, jelikož byly parádně zabaleny. Radost mi udělala taky praskací folie, takže na nervy jako stvořené :D.


ANKETA: Vlog z tréninku s Bárou Tomanovou?

6. srpna 2018 v 22:17 | NaTyyツ |  My Diary

Ahoj! :)
Mám na Vás takovou menší otázku a zároveň bych Vás ráda požádala o hlasování. Jelikož jsem v předešlém článku psala, že bych chtěla točit i nějaké vlogy s koňmi, tak jsem se rozhodla využít této vyjímečné situace. Tento týden v sobotu jedeme na trénink za Bárou Tomanovou a kdo mě jistě zná nějaký ten pátek tak ví, že Bára je můj jezdecký vzor již několik let a mým snem vždy bylo se s ní osobně setkat. To se mi dva nebo tři roky zpět vlastně povedlo na olomouckém CSI ale šlo jen o podpis. Díky tomu, že Bára začátkem července otevřela jezdeckou školu Dance and Jump mám tuhle možnost opět a o něco větší.
***
Nikdy by mě nenapadlo, že bych mohla pod vedením Báry Tomanové trénovat. Sleduju ji v podstatě od té doby, co začala nahrávat svá videa na stream, což je aspoň nějakých deset let i možná více. A letos - po tolika letech - se mi splnila (nejen mě) ta možnost se s ní vidět! Sice je to přes 250 km daleko a cesta bude trvat nějakých 5 hodin ale myslím si, že takovéhle zpestření není vůbec na škodu. A s tímhle vším přichází i ta ona otázka na Vás:

Chtěli byste, abych udělala nějaké video (vlog) z celého dne stráveného s Bárou Tomanovou?
Animace od Janči - violet-eden.blog.cz ♥