Knihy o koních

Koně

29. srpna 2017 v 17:08 | NaTyyツ
KONĚ

Koně. Poznej svět koní, svět, který máme tolik rádi! - informace o koních - unikátní fotografie - chody a skákání krok za krokem - péče o koně a jeho výstroj a další tematické kapitoly. Jako bonus navíc - osmistránková rozkládačka se soutěží všestrannosti uvnitř. Koně od nakladatelství FRAGMENT v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Jedinečný pohled do světa koní! Kniha přináší spoustu informací o koních, překrásné ilustrace a unikátní fotografie. Přehledné, tematicky orientované kapitoly doplňuje osmistránková rozkládačka věnovaná soutěži všestrannosti.

Rok vydání: 2013
Vazba: Pevná

Cena : od 79 kč
--------------------------------------------------
Koupit knihuKoně - Praktická encyklopedie

23. srpna 2013 v 21:39 | NaTyyツ

Koně - Praktická encyklopedie | Josée HERMSEN
--------------------------------------------------
1× kniha, vázaná, 312 stran, 17 × 24 cm, česky

Na světě existuje přibližně dvě stě různých plemen koní a poníků. Popisu nejznámějších z nich je věnovaná tato kniha, která navíc přináší cenné rady ohledně ošetřování koní, nastiňuje některé vady a nemoci, jimiž mohou trpět, poskytuje zasvěcené informace o jízdě na koni, drezuře, různých odvětvích jezdeckého sportu, jako je skokové ježdění, vozatajství nebo westernové ježdění, a vysvětluje často používané termíny z dané oblasti. Vyšlo také pod názvem Encyklopedie koní.

Cena : 206 kč
--------------------------------------------------

Jak myslí kůň

12. května 2013 v 10:22 | NaTyyツ

Jak myslí kůň | Cherry Hillová
--------------------------------------------------
1× kniha, vázaná, 192 stran, 19,2 × 26,1 cm, česky

Proč kůň dělá právě tohle? A co má zrovna na mysli? Jakmile pochopíte koňské instinkty i vrozené vzorce chování a poznáte, co tato překrásná zvířata zneklidňuje a kdy se naopak cítí dobře, váš vztah se upevní a dosáhnete hlubšího porozumění. V bestsellerové knize známé americké chovatelky a trenérky se dozvíte, jaké jsou základní potřeby vašeho koně, jak vnímá obrazy, zvuky, pachy či doteky, a mnoho dalšího.

Cena : 314 kč
--------------------------------------------------
 
 

Reklama
Animace od Janči - violet-eden.blog.cz ♥