My Diary

Mé tetování + významy

2. října 2018 v 20:24 | NaTyyツ
Ahoj :)
Dnes tu máme po delší odmlce menší článek týkající se mých tetování a jejich významů. Tetování se mi líbí ale nejsem ten typ člověka, co se nechá potetovat celý (alespoň teď mluvím takto, za pár let to může být jinak že :D). Ještě bych chtěla říct, že si tetování nedávám jen tak. Nedala bych si jej bez toho, aniž by pro mě něco neznamenalo. Pro mě musí mít každý obrázek svůj příběh.
***
1. EKG KONĚ
Tetování jsem si plánovala asi od 16 let. Nakonec jsem si jedno nechala udělat k mým 18 narozeninám. Je to ekg koně na pravém zápěstí. Trošku jsem se bála ale nakonec se to dalo zvládnout (zubař je horší) ale každý pociťuje bolest jinak. A význam nemusím asi ani psát. Nese význam mé lásky ke koním a že srdce bije hlavně pro ně. :)

ANKETA: Vlog z tréninku s Bárou Tomanovou?

6. srpna 2018 v 22:17 | NaTyyツ

Ahoj! :)
Mám na Vás takovou menší otázku a zároveň bych Vás ráda požádala o hlasování. Jelikož jsem v předešlém článku psala, že bych chtěla točit i nějaké vlogy s koňmi, tak jsem se rozhodla využít této vyjímečné situace. Tento týden v sobotu jedeme na trénink za Bárou Tomanovou a kdo mě jistě zná nějaký ten pátek tak ví, že Bára je můj jezdecký vzor již několik let a mým snem vždy bylo se s ní osobně setkat. To se mi dva nebo tři roky zpět vlastně povedlo na olomouckém CSI ale šlo jen o podpis. Díky tomu, že Bára začátkem července otevřela jezdeckou školu Dance and Jump mám tuhle možnost opět a o něco větší.
***
Nikdy by mě nenapadlo, že bych mohla pod vedením Báry Tomanové trénovat. Sleduju ji v podstatě od té doby, co začala nahrávat svá videa na stream, což je aspoň nějakých deset let i možná více. A letos - po tolika letech - se mi splnila (nejen mě) ta možnost se s ní vidět! Sice je to přes 250 km daleko a cesta bude trvat nějakých 5 hodin ale myslím si, že takovéhle zpestření není vůbec na škodu. A s tímhle vším přichází i ta ona otázka na Vás:

Chtěli byste, abych udělala nějaké video (vlog) z celého dne stráveného s Bárou Tomanovou?

Slovensko 2O18

27. července 2018 v 19:44 | NaTyyツ
Ahoj
Letos jsem přemýšlela o tom, že bych se někam ráda podívala. Původně to měla být Anglie na pár dnů ale nakonec jsem se rozhodla pro Slovensko a společně s přítelem jsme tam jeli. Nějak extra velkou dovčou bych to nenazývala, spíš taková menší dovolená, abychom si trošku dali oraz. Dovolenou jsme našli na slevomatu. Ubytování jsme měli ve 4* hotelu s polopenzí poblíž Vysokých Tater a celkově moc pěkné krajiny.

Co bude s N-KONE? [Novinky, moje plány, fotky, nákupy..]

12. června 2018 v 11:23 | NaTyyツ
Ahojky!1123!
Nebudu se zde omlouvat za hroozně dlouhou odmlku, protože by pak mé články nebyly o ničem jiném. Mohli jste si všimnout, že je zde nový vzhled. Bohužel není nic extra, byl opravdu dělán rychle a nezabral ani 30 minut. No, někomu se třeba líbit bude ale mě se moc nezamlouvá a byla bych ráda za lepší a nový jenže jaksi není čas a upřímně, teď nějak nemám představu o tom, jak by měl nový vzhled vypadat 90.gif image by Salisko.
***
CO BUDE S BLOGEM:
Bude to možná šok, ale s blogem se nic nového dít nebude - resp. nebude se mazat, zůstane pořád tu a já tu jednou za čas zavítám. Ráda bych zlepšila svou aktivitu, chystám nové videa, články nejen na téma jezdectví a koně. Co se týče videí - plánuji dělat vlogy ze závodů, na které se chystám (jako divák samozřejmě ), jako je třeba nadcházející CSI v Olomouci, kde určitě nesmím chybět, protože tu atmosféru miluju! Dále připravuji Unboxingy nových produktů, co jsem si objednala a chystám recenze. Je toho daleko víc, ale nechte se překvapit a snad budete spokojeni!

Předposlední den prázdnin

2. září 2017 v 20:39 | NaTyyツ
Ahojky
Bohužel už se to nám školákům blíží. Dva měsíce prázdnin utekly jako voda. Smutné je, že to nejspíš byli mé poslední prázdniny . Ještě tak v pondělí sem si vůbec nepřipouštěla, že bych měla jít za týden do školy a opravdu mě štvali v obchodech ty "Back to school" věci ..Ale bohužel, pondělí se blíží! Naštěstí jdeme do školy jen týden, pak máme dva týdny praxe, což se dá. No, a jelikož jsem v maturitním ročníku, je načase začít něco dělat, takže opravdu čas na blog nebude jak býval o prázdninách. Netuším ani jak to bude s koňmi, na které jsem měla teď někdy jet, ale vzhledem k tomu že se mi porouchalo auto, tak jsem nejela. Čas si ale na ně určitě najdu!
***
Nečekejte zde ani várku fotek věcí, které jsem si do školy nakoupila. Popravdě jsem si koupila zatím jen nějaké fixy, propisky a dva sešity. Koukala jsem, kolik dnes stojí takové sešity a nejdražší, který jsem objevila v Tescu stál asi 140 Kč. Nechápu, vypadal opravdu levně. Za takovou cenu by měl snad do sebe zapisovat i sám.

Nalevo jsou ty dva sešity se super nápisy - ten žlutý má nápis "Brain power" což bude asi letos potřeba :D

Where can you run to escape from yourself?

19. srpna 2017 v 22:27 | NaTyyツ
Sia - Big Girls Cry
***
Delší dobu jsem přemýšlela, zda tohle psát. Bloguji už nějaký ten rok, ale s tímto jsem se nikde moc nechlubila. Možná působím jako šťastná dívka, ale skutečnost je jiná. Nechci aby jste mě po přečtení tohoto článku všichni litovali, to opravdu ne. Jen mám po těch letech potřebu se někomu a někam svěřit a mám pocit, že můj blog je to oné místo. Víte, dost často narážím na statusy typu "Miluješ svoji matku? Dej LIKE!" Nikdy bych i ten blbý "lajk" nedala. Proč? O tom chci dnes psát. Není to zrovna lehké a to je možná ten důvod, že jsem se s tímto svěřila jen pár lidem v mém okolí. Dnes už jsem ale připravena na to, o tom říct i Vám. Trošku mě k tomu nakopla sama Eliss z blogu zoma.blog.cz, která se tu svěřila se znásilněním. Říkala jsem si, že chtělo odvahu to napsat takto veřejně.. já tu onu odvahu Vám něco říct dostala nejspíš teď.

Nákupy Hatě, Rodeo show Šikland

12. srpna 2017 v 23:34 | NaTyyツ
Ahoj
Včera jsme s přítelem podnikli snad nejdelší cestu, kterou jsem kdy zatím jela autem. Rozhodli jsme se jet do Hatí u Znojma do Freeportu na nákupy jelikož jsem tam nikdy nebyla. No, cesta trvala něco přes dvě hodiny, bylo to 80 km, takže jsem absolvovala dohromady 160 km, což je fakt dost a ke konci mě už bolelo i koleno Mám tu pro Vás i nějaké fotky.
***
Po příjezdu jsme šli rovnou do Freeportu, kde jsem se rozběhla nadšeně do Terranovy a i když jsem si hned našla hezká trička, tak na mě vypadali opravdu příšerně, takže jsem si z ní nic neodnesla. Pak jsme šli do takovýho menšího obchůdku, kde měli ty pakly cigaret, alkohol - dokonce tam byl i rum za milion! To jsme opravdu čuměli.. Nekonečně tam bylo voňavek a sladkostí. Já si tedy vzala jen velký balíček Haribo medvídků pro babičku, jelikož já je vážně nemusím .
Návštěva Dinoparku [ 30. 7. 017]

2. srpna 2017 v 18:25 | NaTyyツ

Ahojky
S přítelem jsme přemýšleli kam bychom se mohli vydat na nějaký výlet. No, sice bylo horko, ale rozhodli jsme se jet co nejdříve k ránu. Vybrali jsme si Dinopark ve Vyškově, jelikož jsme tam oba nebyli hrozně dlouho. Úmorné vedro nás doprovázelo už cestou v autě a když jsme tam přijeli, tak k našemu překvapení nebylo kde zaparkovat. Samozřejmě jsme to ale zkusili a vjeli do parkoviště. Ani jedno blbý místo! No, a tak z auta vylétalo hned několik nadávek + do toho ten hic. Tak jsme odjeli a doufali, že někde poblíž Zoo parku bude místo. Leda prd. Objížděli jsme zoo park pořád okolo. A musím říct, že Vyškov je asi pestré město na značky, jelikož skoro všude najdete značení "Zákaz odbočení vpravo". Dostali jsme se někam k rybníku a přemýšleli, jak se od tam vůbec dostat a někde slušně zaparkovat. Zeptali jsme se jednoho pána a zjistili jsme, že jsme projeli zákazem a že se odtam dostaneme přes další zákaz. No co, rebel ne.
***
Dostali jsme se opět k Zoo parku a konečně jsme našli místo na parkování! Takovou rvačku o místa jsem nezažila. Plní radosti jsme šli k pokladně a konečně ke zvířatům. To už bylo prosím pěkně něco po jedenácté. Jako první jsme viděli Watussi, který je ve své domovině symbolem movitosti.

Friends tag

27. srpna 2014 v 20:38 | NaTyyツ

Byla jsem nominovaná do Friends tag.Nominovala mě Ellby a tady jsou mé odpovědi:

Mein liebster blog award | TAG od Ká.

22. října 2013 v 20:48 | NaTyyツ
Názvu vůbec nerozumím ale je to nějaký TAG a nominovala mě Ká.

Pravidla
Řeknu o sobě 10 věcí
Odpovím na 10 otázek blogerky, která mě nominovala
Vymyslím 10 otázek pro ty, které budu nominovat
Nominuji 5 blogerů, kteří mají méně než 200 pravidelných čtenářů
Informuji blogery o tom, že jsem je nominovala
-------------------------
10 faktů o mě:
• Narodila jsem se 17.října 1997
• Nějakej ten pátek už mi je 16
• Jsem upřímná
• Když se něco stalo,nedokážu dělat,že se "nic nestalo"
• Dokážu se bezdůvodně nasrat za 5 sekund
• Mám respekt z bílých koní
• Nejčastěji říkám "Já nevím,jak chceš,to je jedno"
• Chtěla bych být menší
• U cvičení nikdy nevydržím dýl jak 2 dny
• Radši se bavím s klukama než s holkama
-------------------------
 
 

Reklama

Animace od Janči - violet-eden.blog.cz ♥