Unboxingy

Unboxing: R E N O V A L I TY

13. srpna 2018 v 23:34 | NaTyyツ
Ahoj!
Dnes mi přišel konečně balíček od značky Renovality, který jsem si objednala v pátek a moc jsem se na něj těšila. Kdo nezná značku Renovality tak Vám ji hned představím, abyste věděli o co vlastně jde.
***
R E N O V A L I T Y = je 100% přírodní česká kosmetika. Jde o za studena slisované oleje, které pečují co nejlépe o naše vlasy, pleť a pokožku. Každý olej je něčím vyjímečný a každý je vhodný na něco jiného. Oleje jsou ve skleněných fialových nádobkách, jelikož fialové sklo zajišťuje bioaktivní stálost výrobků. Fialové sklo chrání a zlepšuje kvalitu olejů. Výborně se vstřebávají a obsahují nejvyšší množství bioaktivních látek. Nejsou do nich přidávány syntetické oleje, barviva nebo konzervanty.
• Oficiální stránky: www.renovality.cz


► A jaké oleje jsem si tedy objednala?

• meruňkový olej 100 ml
• moringový olej 100 ml
• ricinový olej 100 ml
• hyaluronové sérum 50 ml

***
od pátku do neděle probíhala akce na dvě libovolné lahvičky a k tomu bylo hyaluronové sérum zdarma

Celý balíček mě vyšel na nějakých 600 ,- Kč s dopravou zdarma.

* nad 590 Kč je doprava zdarma


Balíček mi přišel nepoškozený a krásně zabalený. První dojem na mě udělala samolepka na krabici ♥ a jak vidíte, tak olejíčky se nemohli nijak poškodit, jelikož byly parádně zabaleny. Radost mi udělala taky praskací folie, takže na nervy jako stvořené :D.

UnBoxing: Kallos kosmetika II.

13. června 2018 v 18:16 | NaTyyツ

Ahoj!
Vítám Vás u dalšího článku zaměřený na unboxing a opět zaměřený na značku Kallos! V minulém článku (UnBoxing: Kallos kosmetika I.) jsem si objednala šampon a masku KERATIN se sprejem na ochranu před teplem. Bohužel jsem ale potom nenapsala na ně recenzi ale možná vám došlo i bez recenze, že jsem s nimi byla spokojená, když jsem si musela objednat další věcičky.
***
Tentokrát jsem šáhla opět po šamponu, masce a dávám šanci kondicionéru. Všechny tři produkty jsou určené na slabé, poškozené a lámající se vlasy. Dlouho jsem přemýšlela po čem sáhnout ale zase jde o kosmetiku určenou na vlasy, jelikož předchozí šampon s maskou jsem měla snad přes 3 měsíce a to si vlasy umývám obden. Navíc, Kallos nenabízí jen produkty na vlasy! Řekla jsem si, že si nebudu kupovat drogerkové šampony které mi stejně po chvilce dojdou a zainvestuji (opravdu moc peněz) do této značky, která vydrží nějaký čas.

UnBoxing: Kallos kosmetika

14. srpna 2017 v 16:07 | NaTyyツ

Ahoj
Dnes Vás vítám u prvního článků v rubrice Kosmetika a hned bych začala unboxingem. Nebude to ten správný klasický unboxing, který má být zachycen na video a následně zde publikován, ale spíše takový foto-unboxing.
***
Ze stránky www.kosmetikakallos.cz, která není až tak známá, jsem si objednala šampon, masku a sprej na ochranu před teplem. Než půjdeme na samotné produkty, určitě bych zmínila, co je zač značka Kallos.

"Značka Kallos byla založena v roce 1978 v Maďarsku, a postupem času si získala uznání zákazníku v ostatních evropských zemích. A to vše svou profesionální vlasovou kosmetikou i ostatními produkty péče o tělo. Dopřejte si i Vy tuto kvalitní a cenově dostupnou evropskou kosmetiku a nechte své vlasy opět zkrásnět a provonět!"

Samozřejmě před samotným objednáváním produktů jsem pročetla hodně recenzí na tuto značku a i na produkty, které jsem se chystala objednat. Předsvědčili mě natolik, že jsem si je koupit musela! Tak jdeme na to..
 
 

Reklama
Animace od Janči - violet-eden.blog.cz ♥