Unboxingy

UnBoxing: Kallos kosmetika II.

13. června 2018 v 18:16 | NaTyyツ

Ahoj!
Vítám Vás u dalšího článku zaměřený na unboxing a opět zaměřený na značku Kallos! V minulém článku (UnBoxing: Kallos kosmetika I.) jsem si objednala šampon a masku KERATIN se sprejem na ochranu před teplem. Bohužel jsem ale potom nenapsala na ně recenzi ale možná vám došlo i bez recenze, že jsem s nimi byla spokojená, když jsem si musela objednat další věcičky.
***
Tentokrát jsem šáhla opět po šamponu, masce a dávám šanci kondicionéru. Všechny tři produkty jsou určené na slabé, poškozené a lámající se vlasy. Dlouho jsem přemýšlela po čem sáhnout ale zase jde o kosmetiku určenou na vlasy, jelikož předchozí šampon s maskou jsem měla snad přes 3 měsíce a to si vlasy umývám obden. Navíc, Kallos nenabízí jen produkty na vlasy! Řekla jsem si, že si nebudu kupovat drogerkové šampony které mi stejně po chvilce dojdou a zainvestuji (opravdu moc peněz) do této značky, která vydrží nějaký čas.

UnBoxing: Kallos kosmetika

14. srpna 2017 v 16:07 | NaTyyツ

Ahoj
Dnes Vás vítám u prvního článků v rubrice Kosmetika a hned bych začala unboxingem. Nebude to ten správný klasický unboxing, který má být zachycen na video a následně zde publikován, ale spíše takový foto-unboxing.
***
Ze stránky www.kosmetikakallos.cz, která není až tak známá, jsem si objednala šampon, masku a sprej na ochranu před teplem. Než půjdeme na samotné produkty, určitě bych zmínila, co je zač značka Kallos.

"Značka Kallos byla založena v roce 1978 v Maďarsku, a postupem času si získala uznání zákazníku v ostatních evropských zemích. A to vše svou profesionální vlasovou kosmetikou i ostatními produkty péče o tělo. Dopřejte si i Vy tuto kvalitní a cenově dostupnou evropskou kosmetiku a nechte své vlasy opět zkrásnět a provonět!"

Samozřejmě před samotným objednáváním produktů jsem pročetla hodně recenzí na tuto značku a i na produkty, které jsem se chystala objednat. Předsvědčili mě natolik, že jsem si je koupit musela! Tak jdeme na to..
 
 

Reklama
Animace od Janči - violet-eden.blog.cz ♥